Více než 15 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. Doprava 55 Kč při objednávce nad 3000 Kč. VAT Free pro firmy z EU.
 
 
Western Europe, U.S., Canada, Japan, Middle East, Australia
Eastern Europe, China, Latin America
 
 

IMAKDYNAMIC UK LIMITED
6 BEXLEY SQUARE
SALFORD
MANCHESTER M3 6BZ
UNITED KINGDOM
Company No. 6712191

Chief Executive Officer (CEO)
Ing. Marek Konečný

Phone: +44 700 605 0587

E-mail (CEO): imak@imakdynamic.com
E-mail (Universal): info@imakdynamic.com


IMAKDYNAMIC UK LIMITED -
branch, organizační složka

BOŘIVOJOVA 35/878
13000 PRAHA 3
CZECH REPUBLIC
IČO: 28497503

Chief Executive Officer (CEO)
Klára Vojvodiková

Zákaznická linka:: +420 530 506 138

E-mail (Obchodní): sales@imakdynamic.com
E-mail (Fakturace): billing@imakdynamic.com

 

CLARA bedding spolupracuje s předními německými partnery na zajištění dodávek a distribuci kvalitního ložního povlečení a bytového textilu. V naší nabídce můžete najít exkluzivní značky, které poskytují svou kvalitou záruku trvalé hodnoty. U nás máte jistotu pořízení originálního produktu. Zboží odebíráme pouze od výrobců nebo jejich licencovaných partnerů na základě dlouholeté spolupráce a uzavřených rámcových kontraktů.

Značka CLARA bedding naplňuje své motto - ORIGINAL IS ALWAYS THE BEST

V rámci této záruky se zaměřujeme výběrem sortimentu pouze na kvalitu německých, italských a švýcarských výrobců, které jsou v ekologické bezpečnosti na světové špičce. Dovážené levné zboží bez řádných dokladů o původu, nemůžete u nás najít, protože každodenní kontakt lůžkovin s tělem vyžaduje jen ten nejlepší produkt a tomuto faktu podřizujeme výběr zboží.


Dnes máme v naší nabídce v tomto našem e-shopu 97291 produktů online k zakoupení od těchto našich dodavatelů a partnerů:bassetti s.Oliver Laura Giordani Bed & Blanket bruno banani
bugatti Cawö Doris Meyer Dyckhoff Egeria Elegance Paris elegante
Esprit Estella fleuresse JOOP! irisette Kleinmann kirsten balk
More & More Move Mexx Paradies Rosamunde Pilcher Solare Playboy
Sorrento Tom Tailor Vossen Otto Kern Schlossberg Laura Ashley Christian Fischbacher
Janine brennet Happy Hours momm Pfeiler em-es-te yes for bed
Ed Hardy Graser Santens Framsohn Biederlack Hulka Dunlopillo
Dermapur Brinkhaus Centastar Schiesser PipStudio MarcoPolo Biberna
Bierbaum Formese Desigual Essenza bocasa Fussenegger Garanta
Gotting Jado Kaeppel Lindemann Morgenstern Ringella Ritter
Sander Schlafgut Setex Smail Steinbeck Steinbeck  

Our other websites for EU customers. Thank you for visiting.

  

IMAKDYNAMIC UK LIMITED - branch, organizační složka je registrována u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 63953.
KontaktyAktuální newsletterNovinky a TOP 50Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

CLARA bedding IS ALWAYS THE BEST

Odpočinek v měkkých obláčcích polštářů a přikrývek a bavlněné povlečení. Lehké, vzdušné povlečení z bavlny je dlouholetou, oblíbenou volbou číslo jedna, poskytující měkkou prodyšnou strukturu tkaniny, širokou škálu barev od bílé, modré, cervené přes žlutou a zelenou až k fialové a cerné nebo překrásných vzorů. Pro romantiky jsou tu jemné květinové vzory povlečení v pastelových barvách, pro zámecké paní ložní soupravy s krajkou a výšivkou, pro moderní interiér jednoduché i složité grafické vzory, pro milovníky čistého skandinávského stylu nabízíme nenápadné vzory ve světlých barvách, do elegantních interiéru sofistikované vzory a výjmečnou kvalitu, pro nádhernou exotiku kouzelné africké barvy i vzory a pro mláděž zábavné motivy jako štěnata, srdíčka, puntíky, vlajky či známá města.
Bavlna jako materiál pro ložní prádlo se používá v mnoha formách jako povlaky polštářů a polštářků, přikrývek ale na prostěradela a přehozy. Nabídka rozměrů je široká od malých povláčků pro kočárky, přes dětské postýlky až po velké francouzské rozměry povlečení a přikrývek.
Zpracovaní bavlny pro bytový textil je bohaté, můžete vybírat z klasické hladké bavlny jako renforcé, linon, dále například bavlněný krep, který nevyžaduje žehlení, je skvělý pro spánek v horkých letních dnech. Jersey povlečení také nevyžaduje žehlení, je příjemně měkké a nádherně mazlivé. Bavlněný satén je materiál s jemným leskem na povrchu, kterého je dosaženo technikou tkaní. Ložní souprava z bavlněného saténu je ozdobou každé ložnice. Poskytuje příjemné pohodlí, prodyšnou strukturu, elegantní styl. Pro chladná období roku je zde povlečení z bavlněného flanelu s delším vlasem a biber s kratším vlasem a jemnější strukturou. Flanelové a biberové povlečení poskytuje uklidňující teplo při spánku, je prodyšné a mazlivě měkké a hebké.
Jedinečnými materiály pro povlečení je len a pravé hedvábí.
Noblesní hedvábné povlečení i prostěradla jsou v hladkých jednobarevných variantách nebo v nádherných žakárových vzorech. Ložní soupravy z hedvábí přináší vysokou eleganci, jedinečný styl, nádherné pohodlí neutralizuje pachy, jsou bez roztočů, vhodné pro alergiky. Hedvábné povlečení přináší jedinečný smyslový zážitek pro tělo i duši, je vhodné pro každé roční období – v létě chladí a v zimě je hřejivé.
Lněné povlečení propaguje zdravý životní styl a komfort spánku. Ložní soupravy z čistě lněného plátna nebo v kombinaci s bavlnou či hedvábím otevírájí zcela nové možnosti pro ložnice. Lněné ložní prádlo je lehké, prodyšné a přináší optimální klima pro spánek s jemně masážním efektem, tento efekt je sotva znatelný, ale stále přítomen.  Len je také vhodný materál na ručníky a ubrusy. Lněné povlečení nejpohodlněnjší  přírodní optimální komfort spánku.
V naší nabídce ložního textilu najdete široký výběr materiálů, vzorů i velikostí povlečení, prostěradel, polštářů i přikrývek. Ložnice je oázou relaxace a naše krásné povlečení Vám pomůže vytvořit to nejúžasnější místo pro Váš odpočinek

Značkové ložní povlečení

Luxusní ložní povlečení od firmy CLARA bedding - vyráběné v Německu, Itálii a Švýcarsku. Kvalitní povlečení přináší teplé sluneční paprsky, příjemný letní vánek, vůně rozkvetlých květin a svěží barevnou paletu. Nebo čisté linie, grafické motivy vzorů a jemné pastelové tóny. Tato povlečení patří k nejluxusnějším v Evropě. Moderní technologie a vynikající řemeslné zpracování, ale také filozofie designu a povědomí o životním prostředí. Vysoce kvalitní Swiss Mako Satén - 100% bavlna. Materiál je lehký, velmi jemný a příjemný k pokožce. Na výběr široká škála velikostí povlaků přikrývek i polštářů. Jedinečný a nezaměnitelný vzhled tohoto ložního povlečení vnese do Vaší ložnice eleganci a styl.

Povlečení Christian Fischbacher Swiss Mako Satén a Jersey

Téměř po dvě století je firma Christian Fischbacher synonymem dokonalé švýcarské kvality a luxusu povlečení. Překrásné vysoce kvalitní látky do ložnice i koupelny vytvoří ve vašem domově oázu pohodlí, elegance a klidu. Filozofie firmy lze shrnout do pěti slov: elegance, luxus, kvalita, pohodlí a inovace. Designéři povlečení firmy Christian Fischbacher patří mezi nejvíce inovativní v textilním průmyslu a vyhrávají prestižní textilní ocenění. Materialica Design and Technology Award.