• +420-530-506-138

Více než 19 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. VAT Free pro firmy z EU.

Naše nejoblíbenější

Romanticky hravé

Zde se mísí realita s fantazií.

Objevte více

Stříbrná & Ombre & Béžová

Ušlechtilý Jacquard Silas

Objevte více

Schlossberg

Nadýchané a měkoučké froté Coshmere

Objevte více

Novinky

Inspirujte se našimi novinkami pro nadcházející sezónu. Každý kousek povlečení je vyroben s ohledem na designový étos CLARA bedding a zaměřuje se na udržitelné látky, moderní trendy designy a nadčasové barvy. Pozdvihněte svůj životní prostor.


KuPÓN TOHOTO MĚSÍCE

SQKVQ307

5 % OFF

 
dny
 
hodiny
 
minuty
 
sekundy

Nakupovat nyní

Textil pro moderní, elegantní a luxusní interiéry

CLARA bedding spolupracuje s předními evropskými partnery na zajištění dodávek a distribuci kvalitního ložního povlečení a bytového textilu. V naší nabídce můžete najít exkluzivní značky, které poskytují svou kvalitou záruku trvalé hodnoty. U nás máte jistotu pořízení originálního produktu. Zboží odebíráme pouze od výrobců nebo jejich licencovaných partnerů na základě dlouholeté spolupráce a uzavřených rámcových kontraktů.

Značka CLARA bedding naplňuje své motto - ORIGINAL IS ALWAYS THE BEST

V rámci této záruky se zaměřujeme výběrem sortimentu pouze na kvalitu německých, italských a švýcarských výrobců, které jsou ve svých oborech světovou špičkou. Velký důraz klademe na bezpečnost produktů a udržitelný rozvoj. Dovážené levné zboží bez řádných dokladů o původu, u nás nemůžete najít, protože každodenní kontakt textílií s tělem vyžaduje jen ten nejlepší produkt a tomuto faktu podřizujeme výběr zboží.