Prostěradla

Jersey Napínací Prostěradla - Made in Germany
Prostěradla - Formesse Bella Donna - Jersey - Made in Germany
Mako Satén - Bavlna
Prostěradla Lesklý Satén
Mikrovlákno PES
Biber
Prostěradla - Pravé Hedvábí
Prostěradla Jersey Dětské
Povlaky na Polštářky - Soft Premium Jersey - Luxury
Len & Mako Bavlna
BABY - Prostěradla
Chrániče Matrací - Vita Life - Inkontinence
Prostěradla - Boxspring
 
  SHOP Podle Designerů
    SHOP Podle Barev
Povlečení podle barev
    % AKCE
   Prostěradla - Jersey - Mako Satén - Mikrovlákno - Pravé Hedvábí - Len > Žerzej / Jersey - Prostěradla - EURO > Prostěradla - JOOP! - Luxury
 

• Luxusní prostěradla od JOOP!.
• 97% bavlna a 3% elasten, použití příze skané – vysoká kvalita.
• Není nutné žehlit.
• Možno sušit v sušičce.

• Perfektní vypnutí.
• Výběr barev ladících s povlečením JOOP!
• Vyrobeno v Německu.

 
 
Prostěradlo - JOOP! - Taupe - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Taupe - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Bílá - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Bílá - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Černá - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Černá - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Béžová - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Béžová - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Vanilka - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Vanilka - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Orange - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Orange - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Červená - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Červená - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Magenta - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Magenta - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Marine - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Marine - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Světle Zelená - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Světle Zelená - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Platinová - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Platinová - Jersey
CZK 1740.00Prostěradlo - JOOP! - Šedá - Jersey

Prostěradlo - JOOP! - Šedá - Jersey
CZK 1740.00 
KontaktyAktuální newsletterNovinky a TOP 50Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

CLARA bedding IS ALWAYS THE BEST

BAVLNA - Bavlněné povlečení je vyrobeno z jemné 100% bavlny utkané do klasické plátnové vazby. Proto jsou tyto tkaniny měkké, hladké, velmi prodyšné a příjemné k pokožce. Vyznačují se vysokou odolnost a životnost. Dezény jsou do látky natištěny. Jedná se prostý materiál vhodný pro běžné použití.

JERSEY - Materiál Jersey je interlock úplet, velmi měkký, prodyšný a savý. Tento materiál je vyroben ze 100% výběrové bavlny nebo ze 100% Mako bavlny. Pokud hledáte nejlepší pohodu a měkkost při spaní je Jersey ten správný materiál. Povlečení z Jersey je pružné a dá se pro přiblížení přirovnat k Jersey napínacím prostěradlům i když je značně pevnější a kvalitnější. Nejlepší kvalita je dosažena použitím egyptské Mako bavlny nejlepší bavlnou na trhu. 100 Nm / 1 (100 m této příze váží pouze 1 gram). Povlečení je vhodné do sušiček prádla.

KREP - Název Krep pochází z perského "Shir Shekar o" a znamená "mléko a cukr." Jedná se o bavlněnou tkaninou, která je charakteristická střídavě hladkou a zvrásněnou - krepovou tkanina po pravidelných pruzích. Krep je látka velmi jednoduchá a nenáročná na údržbu, nemusí se také žehlit. Doporučuje se, aby nebylo práno v plné pračce, jelikož látka nabývá do objemu a mohlo by dojít k potrhání. Krep má velmi dlouhou životnost při zachování svých užitných vlastností.

FROTÉ - Froté je smyčková tkanina. Jedná se o trojrozměrnou textílii, kde třetí rozměr tvoří kličky z osnov nití nad nebo pod plochou základní tkaniny. Smyčkové tkaniny se stříhanými kličkami jsou podobné sametu a říká se jim (někdy) velur. Měkké froté je směs bavlny a polyesteru, kde významný podíl tvoří čistá bavlna a nízký podíl polyester. Polyester je v materiálu aplikován pro snadnou péči o povlečení. Významným výrobcem je firma Dyckhoff.

Odpočinek v měkkých obláčcích polštářů a přikrývekbavlněným povlečením. Lehké, vzdušné povlečení z bavlny je dlouholetou, oblíbenou volbou číslo jedna, poskytující měkkou prodyšnou strukturu tkaniny, širokou škálu barev od bílé, modré, červené přes žlutou a zelenou až k fialové a černé nebo překrásných vzorů. Pro romantiky jsou tu jemné květinové vzory v pastelových barvách, pro zámecké paní ložní soupravy s krajkou a výšivkou , pro moderní interiér jednoduché i složité grafické vzory, pro milovníky čistého skandinávského stylu nabízíme nenápadné vzory ve světlých barvách, do elegantních interiéru sofistikované vzory a výjmečnou kvalitu, pro nádhernou exotiku kouzelné africké barvy i vzory,  a pro mláděž zábavné motivy jako štěnata, srdíčka, puntíky, vlajky či známá města apod..

Bavlna jako materiál pro ložní prádlo se používá v mnoha formách jako povlaky polštářů a polštářků, přikrývek ale i prostěradel a přehozů. Nabídka rozměrů je široká od malých povláčků pro kočárky, přes dětské postýlky až po velké francouzské rozměry přikrývek.

Zpracovaní bavlny pro bytový textil je bohaté, můžete vybírat z klasické hladké bavlny jako renforcé, linon, dále například bavlněný krep, který nevyžduje žehlení, je skvělý pro spánek v horkých letních dnech. Jersey povlečení nevyžduje žehlení, je příjemně měkké a nádherně mazlivé. Bavlněný satén je materiál s jemným leskem na povrchu, kterého je doaženo technikou tkaní. Ložní souprava z bavlněného saténu je ozdobou každé ložnice. Poskytuje příjemné pohodlí, prodyšnou strukturu, elegantní styl. Pro chladná období roku je zde povlečení z bavlněného flanelu s delším vlasem a biberu s kratším vlasem a jemnější strukturou. Flanelové a biberové povlečení poskytuje uklidňující teplo při spánku, je prodyšné a mazlivě měkké a hebké.

Jedinečnými materiály pro povlečení je len a pravé hedvábí.

Noblesní hedvábné povlečení i prostěradla jsou v hladkých jednobarevných variantách nebo v nádherných žakárových vzorech. Ložní soupravy z hedvábí přináší vysokou eleganci, jedinečný styl, nádherné pohodlí neutralizuje pachy, jsou bez roztočů, vhodné pro alergiky. Hedvábné povlečení přináší jedinečný smyslový zážitek pro tělo i duši, je vhodné pro každé roční období – v létě chladí a v zimě je hřejivé.

Lněné povlečení propaguje zdravý životní styl a komfort spánku. Ložní soupravy z čistě lněného plátna nebo v kombinaci s bavlnou či hedvábím otevírájí zcela nové možnosti pro ložnice. Lněné ložní prádlo je lehké, prodyšné a přináší optimální klima pro spánek s jemně masážním efektem, tento efekt je sotva znatelný, ale stále přítomen.  Len je také vhodný materál na ručníky a ubrusy. Lněné povlečení nejpohodlněnjší  přírodní optimální komfort spánku.

V naší nabídce ložního textilu najdete široký výběr materiálů, vzorů i velikostí povlečení, prostěradel, polštářů i přikrývek. Ložnice je oázou relaxace a naše krásné povlečení Vám pomůže vytvořit to nejůžaasnější místo pro Váš odpočinek.