SHOP DESIGNERS
bassetti
Bierbaum
Bocasa by biederlack
bugatti
Color Funny
Color Time
Curt Bauer
Clara Seide
Cawö
Di Lusso
Doris Meyer
Dyckhoff
elegante
ESPRIT
Estella
Etro
Fleuresse
Graser - Exclusive
Hamam
Hip
HnL
Christian Fischbacher
irisette  
JOOP!
Janine - Style
Italy Style
Luxury Alfred
Marc O´Polo
Nina Ricci
möve
REDBEST
Romantic
Schlossberg
Schlossberg & Z+R
Superior Len
Swarovski
s.Oliver
Time Spirit
TOM TAILOR
Tuscany Leather
Vossen
 
 Shop podle Designerů > Povlečení CLARA Seide - Pravé Hedvábí
 
 
Originální kolekce CLARA seide
 
Luxusní Hedvábné Povlečení - Vzorované - Pravé Hedvábí - Nové modely 2017
 
Luxusní Hedvábné Povlečení - UNI - Pravé Hedvábí
 
Luxusní Hedvábná Prostěradla - Pravé Hedvábí
 
Luxusní Hedvábná Prostěradla - Vzorované - Pravé Hedvábí - Nové modely 2017
 
Luxusní Hedvábné Povlečení - Vzorované - Pravé Hedvábí
Luxusní Hedvábné Povlečení - UNI - Pravé Hedvábí
Luxusní Hedvábná Prostěradla - Pravé Hedvábí
Luxusní Hedvábná Prostěradla - Vzorované - Pravé Hedvábí - Nové modely 2017
 

Po staletí je hedvábí ceněno pro své výhody jako je přirozená prodyšnost, antibakteriálnost. Hedvábí je antistatické.  Hedvábí budete milovat a s ním i mnoho výhod, které může hedvábí přinést do Vašeho života. Podle výzkumu italských odborníků ulevuje tkanina z vláken bource morušového, tedy čisté hedvábí od nepříjemných doprovodných projevů menopauzy, má omlazující účinky a dokonce blahodárně působí při opakujících se potížích na intimních místech. Už studie provedené před dvaceti lety uvádějí, že protein sericin, který hedvábná tkanina obsahuje, se spojuje s keratinem v pokožce a tvoří na ní homogenní ochrannou vrstvu. Přirozené aminokyseliny zadržují vlhkost ve vlasech, které jsou následně hladší a i v pokožce a tím působí proti vráskám.  Můžete tedy objevit hedvábné tajemství anti-agingového působení během Vašeho spánku.


Luxusní hedvábné povlečení je ideální pro celoroční použití. Naše ložní soupravy jsou vyrobeny z nejlepších morušových hedvábných vláken třídy "A". Výběr vzorů i barev je opravdu široký. V našem internetovém obchodě naleznete bohatou nabídku jednobarevných nebo  nádherně jaquardově tkaných ložních souprav z čistého hedvábí nebo ve směsi s bavlnou.

Naše ložní soupravy nabízí luxusní a komfortní zážitek ze spánku, zažijete luxus, lehkost, eleganci i smyslnost čistého hedvábí. 95% z kolekce je vyrobena ze 100% hedvábí. Výběrem ze suroviny prochází pouze vysoce kvalitní bílkovina moruše (surového hedvábí se odvíjí v množství 4 - 20 hedvábných nití zámotků dohromady; toto surové hedvábí není "Zwirn" - splétané nebo "Trame" - někdy prodávané jako tzv. kroucené hedvábí, od 3 -12 nití. Kvalita našeho hedvábí se pohybuje v gramážích mezi 75 -100 g / m². Látkové šíře jsou od 160 cm, ale většinou 300 cm. UNI kolekce jednobarevné jsou vyrobeny z jemného hedvábí utkaného do saténové vazby Nabízíme pestrou kolekci špičkově jasných barev i tradičního přírodního Champagne. V osnově a útku a má asi 17 Momme. Saténová vazba je zvláště pohodlná k pokožce a rovněž elegantní. Na přání lze vyrobit ze stejného materiálu i kimona, hedvábné plachty - přehozy pro přikrytí v parných letních měsících bez přikrývky.

O kvalitě těchto materiálů svědčí i to, že převážná část produkce je exportována na náročné trhy blízkého východu do UEA, Saudské Arábie a Kuvajtu.

Údržba hedvábných ložních souprav:

Velká část hedvábných látek obsahuje hedvábné bílkoviny citlivé na enzymy obsahující běžné prací prostředky např. PERSIL, ARIEL apod. a optické zjasňovače buď přímo v těchto přípravcích obsažené nebo i separátně používané. Proto nepoužívejte čisticí prostředky obsahující enzymy, které rozkládají nejen skvrny obsahující protein, ale i hedvábí. Enzymy poškozené hedvábí je nenávratně zničené. V případě, že došlo k mírnému poškození tkaniny lze sledovat žmolkovatění na povrchu látky. Rovněž se může vyskytnou efekt smirkového papíru působící na kůži. V důsledku poškození enzymy čistících a pracích prostředků, ztratí hedvábí svůj lesk.

Pro bezpečné a kvalitní vyprání hedvábných ložních souprav a prostěradel z naší nabídky používejte výhradně prací prostředky na vlnu např. Burti Wollwaschlotion nebo nejlépe u nás můžete zakoupit přípravek Amytis. Důsledně dbějte na dávkování prostředku. Praní doporučujeme při teplotě 30 ° C, to bývá obvykle dostačující. Ale pokud opravdu chcete prát v horké vodě, lze to pouze u nepotištěných látek a nebarvených až do 60 ° C. Toto je ovšem možné, ale prosím pouze v pracím cyklu vlna a dbejte na to, aby nebyla pračka přeplněna a bylo zabezpečeno, aby se materiál jemně otočil ve vodě. Barvené látky tedy jiné než odstín Champagne jsou stálobarevné, přesto doporučujeme prát pouze na 30 ° C.
Po vyprání by měly být povlečení i prostěradla pouze zavěšeny při pokojové teplotě (ne na přímém slunečním světle). Moderní sušičky mají programy, které jsou vhodné pro hedvábí. Je důležité, aby se hedvábí v mokrém stavu v sušičce pohybovalo tak málo, jak je to jen možné, aby nedošlo ke zdrsnění povrchu a snížení lesku. Volbu žehlení lze ponechat na Vašem osobním pocitu. Pokud Vám vadí spát v nežehleném povlečení je možné hedvábí žehlit na nejvyšší teplotu a plnou páru. To vyžaduje ovšem nějakou praxi, protože nesmíte příliš dlouho ponechat žehličku na povrchu látky na jednou místě. Kromě toho voda z žehličky nesmí odkapávat na povrch.

 
 
Luxusní Povlečení - Olympia - Levandulová - Pravé Hedvábí
 
 
 
Kontakty Aktuální newsletter Novinky a TOP 50 Dárkový list
Při nákupu povlečení akceptujeme platby platebními kartami VISA, MasterCard a American Express
© 2005 , www.clarabedding.com, Wikina o Povlečení, powered by imakDynamic.com
Originál je vždy nejlepší

Povlečení Zucchi Milano

Italský design a textilní zkušenosti od roku 1927. Pro nádherné povlečení od Zucchi je charakteristické dát ložnímu prádlu a tím i každé ložnici velmi zvláštní, elegantní vkus. Zucchi - luxusní povlečení dává každé moderní i klasické ložnice neopakovatelnou atmosféru, jedinečně krásné vzory kolekcí zvou k příjemnému snění.
Ať pruhované, tečkované, s květinovými vzory nebo paisley motivy, nové kolekce povlečení od Zucchi jsou v každém ročním období netrpělivě očekávány. Povlečení Zucchi je vyrobeno z velmi jemného a lehkého bavlněného saténu a je k dispozici v několika  velikostech. Může být rozšířeno o prošívané přehozy v navazujících dezénech na ložní soupravy. Povlečené od Zucchi má vysoce kvalitní tisk a úpravu  Sanforized, která zaručuje tvarovou stabilitu i po mnoha vypráních.
Charakteristika kolekci Povlečení od Zucchi vytváří elegantní, rafinovaný a okouzlující styl s dokonalou souhrou koordinovaných barev a jedinečnými rafinovanými detaily, které zdůrazňují vysokou kvalitu každé kolekce.