• +420-530-506-138

Více než 19 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. VAT Free pro firmy z EU.

Dodáváme interiéry na klíč

Textil pro moderní, elegantní a luxusní interiéry


Profesionální návrhy interiérů

Pro naše klienty ze segmentu trhu rezidenčního bydlení poskytuje služby komplexního vybavení interierů bytů, rodinných domů, loftů, rekreačních objektů... trendovým designovým textilem. Rovněž se zabýváme realizací vybavení komerčních interiérů a hotelů. U nás lze objednat na mírů šité povlečení ze saténů, hedvábí a damašků, saténová, hedvábná i úpletová prostěradla v požadovaných rozměrech, přikrývky z mazurského i kajčího peří, polštáře, ručníky, župany, koupelnové koberečky, přehozy na postele, deky i stěnové textilní dekorace. Na míru lze zaměřit a dodat záclony, voály a závěsy a to i speciální akustické nebo blackout včetně odborné instalace. Lze zvolit jak mechanické tak motorické ovládání.

V portfoliu realizací máme dodávky textilu do domů a bytů řady českých špičkových sportovců, majitelů firem, podnikatelů a do jejich komerčních projektů. Dodáváme luxusní ložní textil do Grand hotelů.

 

Naše služby jsou pro Vás přínosem

Dotváříme interiér do podoby, který vyhovuje zejména klientovi a současně odpovídá vývojovým trendům. Komunikace s Vámi je nejpodstatnější částí celé realizaci projektu. Snažíme Vám naslouchat a udělat si obraz o Vašich představách pohodlného bydlení. Současný směr interiérové archtektury bytového textilu se již odvrací od zažitých představ o luxusním katalogovém uniformním stylu počátku 21.století a opět se vrací k individualitě. Jsou lidé, kteří mají přesnou představu co chtějí a také se snaží svými dostupnými prostředky tohoto docílit. Pro tyto zákazníky provozujeme naše dva internetové obchody kde rádi vyřídíme jejich objednávky. Pro zákazníky, kteří raději svěří práci od návrhu po realizaci zakázky naší firmě máme připravenou vždy aktuální kolekci špičkových výrobců ať už jde o kvalitní ložní soupravy, přikrývky, polštáře, postelové přehozy, plédy, deky, ručníky a osušky, koupelnové předložky, značkové koupelnové doplňky až po záclonové voály, závěsy, čalounické materiály.... Rádi využijeme našich zkušenností a předáme Vám je v podobě doporučení a návrhu tak, aby Vaše představy o domově byly uskutečněny jak si představujete.

 

Konzultace zdarma, zeptejte se

Pokud se dohodneme na realizaci zakázky u odběratele neúčtujeme si žádné více náklady za projekty a konzultace. Účtujeme pouze skutečnou cenu výrobků a náklady spojené s případnou instalací. Ceny materiálů a výrobků jsou k dispozici na našich webových stránkách a každý zákazník pokud bude chtít si může udělat představu jakou kvalitu za jakou cenu kupuje. Jsme dodavateli luxusního bytového textilu na český trhu již mnoho let s tradicí mateřské firmy z Velké Británie. Z každodenní práce víme, že představy klientů se od reálných možností často diametrálně liší. Proto, pokud chcete investovat do kvalitního bydlení poraďte se s námi. Každého zákazníka si ceníme, není pro nás malá zakázka. Prosíme, ale také Vás abyste nás pochopili pokud Váš požadavek na interiér na klíč odmítneme. Ne snad z důvodu, že bychom Vám nechtěli vyhovět, ale prostě ne vše děláme, ne pro každý interiér jsou naše výrobky vhodné, ne pro každého zákazníka jsou naše výrobky vhodné.... Rádi Vám ovšem v tomto případě poradíme co by bylo pro Váš interiér přínosem, resp. dodavatele který by byl schopen Vašim požadavkům vyhovět.

S výrobci materálů máme osobní vztahy, konzultujeme naše zakázky pro Vás s nimi tak, aby jste měli jistotu, že výrobky, které jsou v realizovány v projektu jsou opravdu trendy a vhodné pro Váš interiér. U nás má zákazník jistotu volby toho nejlepšího materiálu a designu jaký je k dispozici.

 

Realizace

Pro detailní postup v případě Vašeho zájmu realizace interiéru na klíč nás prosíme kontaktujte.
Kontaktní osoba je Radka Svobodová - tel. 530 506 138 nebo email info@imakdynamic.com