• +420-530-506-138

Více než 19 let online. Skonto 5% na všechny objednávky placené převodem. VAT Free pro firmy z EU.

O NÁS

Jsme CLARA bedding

V CLARA bedding se zabýváme profesionálně návrhy interiérů a prodejem bytového textilu prostřednictvím našeho e-shopu. Nabízíme komplexní řešení a design na míru. Pro naše zákazníky jsme "one-stop-shopem" - Textil pro moderní, elegantní a luxusní interiéry s tradicí již 19 let.

Jak Plynul čas

Historie CLARA bedding

Skromné začátky

Začali jsme jako malá firma

Naši firmu jsme založili v roce 2005, kdy u nás byla e-commerce ještě v počátcích. Využili jsme zkušenností z předchozích projektů a založili Imakdynamic UK Limited se sídlem v Manchesteru ve Velké Británii. Svou pečlivou a vytrvalou prací jsme získali důvěru mnoha klientů a nastartovali tento projekt.

CLARA bedding dnes

A pak jsme trochu povyrostli

Jak plynul čas, získávali jsme více a více zákazníků a mohli jsme svoji energii a prostředky vložit do rozvoje firmy. K dnešnímu dni jsme obsloužili více než 25000 klientů a vyřídili jsme 80000 jejich objednávek. V oblasti prodeje luxusního bytového textilu v tuzemsku to jsou to pěkná čísla. Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru a věříme, že budou rádi u nás nakupovat i nadále.

Dnes máme v sortimentu 55 dostupných značek a 97000 produktů v eshopu.

Milníky v CLARA bedding

Již 19 let budujeme značku CLARA bedding.

2005

Založení e-shopu CLARA bedding a první objedávky online. První průzkumy trhu v oblasti prodeje luxusního bytového textilu.

2008

Založení společnosti Imakdynamic UK Limited v Manchesteru ve Velké Británii a začlenení CLARA bedding do společnosti.

2015

Vybudování vlastního logistického zázemí a kompletní přesun systému eshopu do in house režimu. Vše od správy eshopu, marketingu, IT a logistiky si provozujeme sami v našem vlastním sídle společnosti.

2023

Založení designového studia a-interier. Nově nabízíme profesionální návrhy interiérů a konzultace na místě realizace našim produktovým specialistou a designerem.

Značka CLARA bedding naplňuje vždy své motto - ORIGINAL IS ALWAYS THE BEST

— Ing. Marek Konečný, Majitel

Marek je ředitelem a majitelem CLARA bedding od roku 2005. S obchodním přístupem, který zdokonalil svými zkušenostmi s řízením mezinárodních projektů ve svých společnostech, rozšířil také spektrum aktivit společnosti Imakdynamic UK Limited v oblasti designu a udržitelných technologií. Nově interpretoval filozofii společnosti a navrhl nový pohled, který ztotožňuje dopad s kombinací estetiky a funkčnosti.

Náš tým

Lidé

Náš tým eshopu CLARA bedding je Vám k dispozici aktuálně v této sestavě.

Ing. Marek Konečný

CEO & Majitel
imak@imakdynamic.com

Klára Vojvodíková

CSO
sales@imakdynamic.com

Patrik Bartoš

Marketing
info@imakdynamic.com

Radka Svobodová

Zákaznický servis
billing@imakdynamic.com

Dana Malíková

Objednávky
orders@imakdynamic.com

Tim Selberg

E-commerce servis
support@imakdynamic.com

Jiří Sedláček

IT Support
support1@imakdynamic.com